Zvířecí Zdeněk

Nový Svět 63
512 46 Harrachov
ČESKÁ REPUBLIKA
GPS 50.7808978N, 15.4139039E

Menu


Počasí online:

Další možnosti:
           Úvodní stránka
Dobrý den,

   vítáme Vás na stránkách ubytování v Chaloupce u Zvířecích v Harrachově. Chaloupka u Zvířecích se nachází v západní části Harrachova u Hábova mostu v části zvané Nový Svět.

   Naše ubytování nabízí jak zimní tak letní ubytování až pro 9 osob v příjemném rodinném prostředí v klidné části Harrachova. Ubytování je situováno v tradiční horské chaloupce, zčásti nově zrekonstruované, která nabízí jeden čtyřlůžkový apartmán v původní roubené části, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj v rekonstruované části. Součástí objektu je také rozlehlá zahrada s příjemným posezením a ohništěm s možností opékání a grilování. Parkování je na místě zajištěno až pro 4 osobní vozidla.   V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka Ski Busu, kterou ocení především naši zimní návštěvníci, neboť je doveze do všech důležitých částí Harrachova, ať už se jedná o lanovou dráhu v centru Harrachova nebo na Rýžovišti, hlavní vlakové či autobusové nádraží popřípadě k harrachovské sklárně a minipivovaru. K samotné lanové dráze je od nás možné vyrazit i pěšky přeš malebné Anenské údolí, avšak jedná se pak o menší procházku, která trvá asi dvacet minut.

   V blízkém okolí se nachází také několik obchůdků, samoobsluha, pizzerie, sklárna Novosad a syn s minipivovarem, muzeum skla či ski muzeum. Pokud však zatoužíte po klidu a tichu, začátek pěších naučných turistických tras po Krkonoších je pouhých 200 metrů od místa ubytování. V blízkosti se nachází také začátek běžeckých tratí, které Vás povedou na hřebeny Krkonoš, Jizerských hor i do Polska. Pro Vaše nejmenší se v blízkosti nachází také vlek pro děti a začátečníky, stejně jako celoročně provozovaná bobová dráha.


Pokud Vás cokoliv z výše zmíněného zaujalo, budeme velmi rádi pokud nás navštívíte.


S přáním krásného dne


Rodina Zvířecí          Zvířecí Zdeněk, Nový Svět 63, 512 46 Harrachov, ČESKÁ REPUBLIKA, Tel: 481 529 116, +420 728 324 507, +420 607 728 968, email: zvireci@seznam.cz